PREDAJ - Obchodná spoločnosť

vrátane provízie

PREDAJ - Predmet ponuky:
Obchodná spoločnosť / s. r. o., s vyše 13 ročnou aktívnou históriou

Zameranie a opis firmy:
Spoločnosť vznikla v roku 2006 a zaoberá sa nábytkovým kovaním pre výrobcov nábytku, stolárske dielne, ale aj pre domácich kutilov a konečných spotrebiteľov, v žilinskom kraji
V ponuke je široký sortiment nábytkového kovania ako sú úchytky, kľučky, MDF fóliované dvierka, dvierka z masívu, lakované dvierka, akrylátové dvierka, MDF lišty, výsuvy, hrany PVC a ABS, výsuvné systémy do kuchynských liniek a vstavaných skríň, relingový systém, systém na otočné koše, nábytkové a stolové nohy a veľa ďalších vecí potrebných na zhotovenie nábytku, ktoré spríjemňujú nielen domov, ale aj kancelárie, predajne a prevádzky.
Spoločnosť je partnerom renomovaných výrobcov nábytkového kovania a kvalitu vie nielen predať, ale predovšetkým kvalifikovane odprezentovať a odborne poradiť pri jej výbere a montáži.

Predmetom predaja sú:
Zásoby, dodávatelia (výhradné zastúpenia pre určitý sortiment), odberatelia, kvalifikovaný a zaučený zamestnanci, fungujúci internetový obchod, meno spoločnosti, drobný majetok (regále, nábytok, PC, tlačiarne, vzorkovne, 1 auto – Citroen Berlingo,...).

Vek spoločnosti:
13 rokov

Zamestnanci a Personálne obsadenie:
3 zamestnanci

Spoločnosť je vhodná pre :
Spoločnosť je vhodná pre záujemcu, ktorý je rozhodnutý pokračovať v predmete podnikania spoločnosti, venovať sa naďalej nábytkovému kovaniu, predajom komponentov a nábytkových kovaní pre výrobcov nábytku.

Nehnuteľnosť:
Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch (v priestoroch vo vlastníctve predávajúceho spoločnosti). Pričom budova, resp. nehnuteľnosť v ktorých spoločnosť, ktorá je predmetom predaja sídli, nie je predmetom predaja.
Kupujúci môže uvedené priestory využívať na podnikanie na základe dohodnutého prenájmu alebo prevádzku presťahovať.
V prípade záujmu o prenájom je očakávaná / orientačná výška nájomného 2.000 € mesačne bez DPH (cca 320 m2 - sklad, vzorkovňa, kancelárie) + energie.


Lokalita: Žilinský kraj - Žilina

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

aktívne

0903 666 808

poslať správu

Slovensko

Žilina

Žilina

Žilina

 

Obchodné priestory

predaj

logo

0911 511 601
0911 511 601
kancelaria@comaccreality.sk
www.comaccreality.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Zdenko Čerňan - asistent predaja Žilina

Zdenko Čerňan - asistent predaja Žilina

asistent predaja

Telefón: 0903 666 808
E-mail: cernan@comaccreality.sk

všetky realitné ponuky makléra